Gentaş'a Dair

Yaşamın Her Alanında Olabilmek…


Gentaş ; Orman ürünleri sektöründe yarım asra yaklaşan bir yolculuğun modern Dünya ile entegre olmasıdır. Yıllar içinde edinilen bu bilgi ve deneyim özellikle sektörün öncü kuruluşu olmak gibi büyük bir gurur ile ağır bir sorumluluğu da bizlere vermektedir.

“Yaşamın Her Alanında Olabilme” markamızın ne denli hayatınıza dokunduğunu da göstermektedir. Bir marka düşünün ki; sizlere sunmuş olduğu ürünler ofisinize geldiğinizde çalışırken, çocuğunuz okulda iken, mutfağınızda yemeğinizi hazırlar veya lezzetlerini tadar iken, bir cafede dinlenir iken, yuvanızın dışında, tedavi gördüğünüz sağlık çözümlerinde ve hatta takımınızı desteklemeye gittiğinizde stadyumda…Ve daha hayal edemeyeceğiniz bir çok alanda sizlerle beraberiz.

Sadece sunmuş olduğumuz ürünler değildir bizleri güçlü kılan. Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluklarımız, ülke ekonomisi ve istihdama önemli katkılarımız, sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan global vizyon ve yatırımlarımız ile büyümeye ve “Yaşamın Her Alanında Olmaya” devam edeceğiz.

 

Orhan KAHRAMAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI/CEO

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Genel Müdürlük

Ulubey Mah.Dolantı Cad. No:21 Altındağ 06160 Ankara - TÜRKİYE
Tel: +90.312 353 02 06 (pbx) - Fax: +90.312 350 99 17

e-mail: gentas@gentas.com.tr

Mengen

Serpek Mevki Mengen 14841 Bolu
e-mail:gentas@gentas.com.tr

Bolu

Mudurnu yolu 5. km Doğancı Köyü 14200 Bolu
e-mail:gentas@gentas.com.tr

Pont Canavese

Via Caviglione 36 10185 Pont Canavese (TO) ITALY

e-mail:gentas@gentas.com.tr

© 2017 | GENTAŞ A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay