Değerlerimiz

Vizyon

Şirketimizin yükselen marka değerini, ürün kalitesini ve sektördeki öncülüğünü ülkemiz sınırlarını aşarak, bir dünya markası haline getirmek.

Misyon

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüyen ve gelişen, uluslararası markalarla rekabet edebilmeyi hedef edinmiş, çevreye duyarlı ve ülkesine katkı sağlayan şirketler grubudur.

Innovasyon

Teknolojiye, kaliteye, çalışanlarına, çevreye ve geleceğe yatırımı ilke edinmiş Gentaş Group, geçtiğimiz kısa zaman içinde yenilikleriyle ve kalitesiyle öne çıkan bir dünya firması konumuna gelmiştir.

Ürettiği tüm ürünlerin kalıplarından sıyrılıp çok daha geniş alanlarda, insana ve çevreye daha faydalı halde kullanılması doğrultusunda dünyaya sunduğu markalar, profesyonel satış ağı ve tecrübeli ekibi sayesinde dünyanın 6 kıtası ve 45 ülkesinde tercih edilme başarısını göstermiştir.

Innovasyon kavramının Gentaş ismi ile bir bütün haline gelmesinin en büyük sebebi; sektör ile ilgili tüm global gelişmeleri detaylarıyla takip eden dinamik Ar-Ge ekibi ve bu sayede dünyaya sunduğu yenilikçi ürünleri ve tescilli markalarıdır.

Sürekli gelişime ve yaratıcılığa inancını kanıtlamış Gentaş Group, ürünlerini çevreye ve insan sağlığına faydalı şekilde tasarlamaktadır. Bu sinerji sonucu sektörde trendleri belirleyen bir firma konumuna gelmiştir.

Çevre

 Çevresel Bildiri
 Üretilen laminatların üretim süreci çevre temasına göre uyarlanmıştır.
 Yeni ve kesin düzenlemeler, çevresel performansların sürekli gelişimini sağlamak için kabul edilmiştir.
 Havanın ve suyun temizliği, üretim departmanı alanında etkili bir şekilde korunmaktadır.
 Emprenye ve basınç makinelerinden çıkan tüm gazlar, özel bir buhar kazanı içerisinde emilmekte ve yok edilmektedir. Tüm bu süreçler teknik ekip tarafından kontrol edilmekte ve ilgili yetkililer tarafından denetlenmektedir.
 Üretim aşaması sonucu ortaya çıkan artıklar fabrika alanında etkili bir şekilde işlenmektedir.
 Gentaş’ın çevreye gösterdiği özenin diğer bir yanı olarak, laminatların üretimi için kullanılan ham maddenin tümü sadece ISO 9002 belgesine sahip tedarikçilerden ve kraft kağıtlar yalnızca "FSC®( FSC-C105684)” sertifikalı üreticilerden satın alınmaktadır.
 Kraft kâğıdımız, önemli bir yüzdelikte (yaklaşık %20) geri dönüştürülmüş kâğıt içermektedir ve dekoratif kağıtlarımız aşağıda belirtilen maddelerin hiçbirini içermemektedir:


- Kadmiyum
- Krom Hekzavalan
- Kurşun
- Civa
- Polibromlu Bifenil (PBB)
- Polibromlu Difenil Eter (PBDE)

Gentaş Grup, ihtiyaç duyulan en iyi çevresel performansları sağlamak için gereken tüm işlemleri uygulamaya devam etmekten kaçınmayacaktır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Genel Müdürlük

Ulubey Mah.Dolantı Cad. No:21 Altındağ 06160 Ankara - TÜRKİYE
Tel: +90.312 353 02 06 (pbx) - Fax: +90.312 350 99 17

e-mail: gentas@gentas.com.tr

Mengen

Serpek Mevki Mengen 14841 Bolu
e-mail:gentas@gentas.com.tr

Bolu

Mudurnu yolu 5. km Doğancı Köyü 14200 Bolu
e-mail:gentas@gentas.com.tr

Pont Canavese

Via Caviglione 36 10185 Pont Canavese (TO) ITALY

e-mail:gentas@gentas.com.tr

© 2017 | GENTAŞ A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay