Sosyal Sorumluluk

GENTAŞ ÇALIŞANLARI LÖSEV SAĞLIKLI YAŞAM


Kurulduğu yıldan bugüne kanserle mücadelesinde sayısız başarılara imza atan LÖSEV,  dünyada ve tüm Türkiye’de her cephede kanserle savaşmaya devam ediyor. Bu anlamda düzenlenen birçok etkinlikten biri olana ve  her yıl geleneksel olarak tüm Türkiye’de hayata geçirilen  Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Gentaş Grup çalışanlarıda yerini  aldı.


Lösemili çocuklar ve aileleriyle hasta çocuklara moral vermek amacıyla etkinliğe katılan LÖSEV gönüllüleri, Eymir Gölü girişinde toplanıp, “LÖSEV sen bizim her şeyimizsin” ve “Kansere dur de” sloganları eşliğinde göl kenarındaki piknik alanına yürüdü

 

            

 


GENTAŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ


GENTAŞ AŞ Türkiye'nin ekonomik kalkınmasına katkı sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime önem vermektedir. Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin yükseltilmesi ve arzulanan ölçülere ulaşılabilmesinin en büyük koşulu toplumda eğitim konusunda etkin ve yaygın bir duyarlılık yaratılmasıdır. Eğitim aracılığıyla bir çok sosyal sorunun önceden giderilmesi ve kaliteli, vasıflı işgücünün yaratılması, kaynak kullanımı açısından ülkelere önemli katkı sağlamaktadır. Bu sorumluluk bilinciyle Gentaş AŞ, Bolu'nun Mengen ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığıyla yapılan protokol kapsamında 12 derslikli çok programlı bir lise inşa ederek 360 öğrencinin eğitim ve öğretim standartlarını yükseltmek ve örnek bireyler olarak topluma kazandırmak için destek vermektedir.


   

GENTAŞ HAYVANAT BAHÇESİ

Gentaş Hayvanat Bahçesi Doğaya katkıda bulunmak ve hayvan neslinin korunması amacıyla 2013 yılında Bolu’nun Mengen ilçesine kazandırılmıştır. 

Gentaş park alanında bulunan hayvanat bahçesinde midilli atlar, paçalı tavuklar, köpekler, tavşanlar, sülünler, güvercinler, keklikler, bıldırcınlar, hindiler, ördekler, tavus kuşları, alabalıklar, keçiler, kaplumbağalar  ve ceylanlar bulunmaktadır.

Tüm hayvanlar özel bakıcı eşliğinde itinayla barındırılmaktadır.

  

 

 

 

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Genel Müdürlük

Dolantı Sok. No:21 Siteler 06160 Ankara - TÜRKİYE
Tel: +90.312 353 02 06 (pbx) - Fax: +90.312 350 99 17

e-mail: gentas@gentas.com.tr

Mengen

Serpek Mevki Mengen 14841 Bolu
pazarlama@gentas.com.tr

Bolu

Mudurnu yolu 5. km Doğancı Köyü 14200 Bolu
pazarlama@gentas.com.tr

Pont Canavese

Via Caviglione 36 10185 Pont Canavese (TO)

ITALY

© 2017 | GENTAŞ A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay